בני האדם חייבים מים בשביל לשרוד, בעוד יש בהם כשבעים אחוזי מים, שמתקשרים בהכרח לקרום של תאי הגוף. מים הרבה יותר חיוניים מאשר מזון, בעוד אנשים מסוגלים לשרוד עד שלושים יום בלי מזון, אך הם עשויים לשרוד רק שבעה ימים בלי מים, מה שבתורו הופך את צריכת המים הטהורים ואף הנקיים לקריטית. במידה ולא מקפיד על טיפול, טיהור או על התקנה של סנן מים, נחשפים לערב רב של מחלות. הבשורה המשמחת היא שיש במציאות העכשווית טכנולוגיה מתקדמת של מערכות לסינון מים, בעוד הן מסננות את מי הברז, ועדיפות על פני מים בבקבוקים או כמובן על מי ברז מסורתיים. כדאי לכם שלא להסתפק בדברי הפתיח שלנו, וליהנות מקריאה למן התחלת דברינו ועד לסופם, וכך תגלו את כל מה שיש למדריך שלנו להציע על סנן מים.

האם סנן מים תומך בבריאות איתנה?

אין כל ספק, כי סנן מים תומך בבריאות איתנה שלכם, בעוד שהסגולות שלו נאמדות מפי עשרה של יתרונות מי הברז, מן ההיבטים, כמו למשל – הפחתה בסיכונים לחלות בסרטן, לחות בעור, ניקוי של רעלים, ספיגה של חומרים מזינים, ירידה במשקל הגוף, וכיוצא בכך. ידוע כי שתייה של מים טהורים מסייעת גם לתמיכה במערכת החיצונית, או לחלופין שיפור התפקוד של הבריאות הנפשית.

האם סנן מים ידידותי למסגרת התקציב?

מן הסתם, התקנה של סנן מים ידידותית למסגרת התקציב, ולצורך ההשוואה, היא הרבה יותר משתלמת כלכלית מאשר קנייה של בקבוקי מים, אשר בתורם אף לא נחשבים לידידותיים לסביבה, וזאת משום ייצור הפלסטיק של בקבוקי המים. כמו כן, מרבית בקבוקי המים בעצם מכילים מי ברז, כך שאתם בעצם רק משלמים על הפלסטיק שלהם. על ידי קנייה של סנן המים המקצועי תוכלו לחסוך בהמון הוצאות כספיות, ותוכלו להרוויח משתיית מים הרבה יותר איכותיים מכל היתכנות אחרת.

האם סנן מים מייצר מים יותר טעימים?

אפשר לומר בוודאות, כי סנן מים מייצר מים יותר טעימים וריחניים, וזאת בשל הסרת כל הזיהומים ממי הברז. תוכלו ליהנות מטעם משופר או רענן יותר, ובעקבות זאת תגדילו את תחושת הסיפוק שלכם בשתיית המים. באופן טבעי, הנטייה של מי הברז לשאת בחובם ריח או טעם הדומה לכלור, לעומת מים מסוננים שמהם התרחשה הסרה של מרבית המינרלים, מה שבהכרח מייתר כל טעם תפל של מים. ונסכם את דברינו באמירה שלאורה מים מסוננים חפים מכל מזהמים, בעודם מותירים את המינרלים החיוניים שמיטיבים עם הטעם והריח הטובים של המים.