כאשר מדברים על בחירת שיש, מדברים על אין ספור של משטחים המאפשרים חיפויים נכונים ובעיקר יציבים במרפסת הבית, על גרם המדרגות ובעיקר באזורים בעיתיים כמו למשל חדר אמבטיה או כל מיני חדרים שיש בהם רטיבות ולחות ברמה גבוהה יותר.

הרעיון הוא לאתר ולמצוא שיש שיספק את המענה הנכון ביותר ולא רק לאורך זמן קצר אלא לזמן ארוך. הפעם זה שיש שיכול בהחלט לתת את המענה הטוב ביותר לשיש נכון שיאפשר שימוש לא רק לזמן הנוכחי אלא הרבה מעבר.

 

איך אפשר למצוא שיש לאזור המטבח?

כמו בכל דבר חשוב מאוד לאמץ שיש שהוא נוח ומתאים למטבח שלכם, לדבר על מטבח משמע לדבר על מקום שמבשלים בו יותר או פחות? מה עושים ואיך בוחרים? זו בהחלט שאלה שראוי לשאול אותה בפרט שרוצים שהמטבח ישרת להמון זמן, שלא יתבלה ובטח שלא יישארו עליו כתמים והוא יתבלה לפני שבכלל שירת את המטרה.

ההמלצה היא לבחור שיש קיסר למטבח והסיבה לכך קשורה בבחירת שיש שהוא נוח לשימוש, עמיד בפני חום גבוה והנחת סירים בכל מצב וכל הליך והכי חשוב לא סופג שום חומר או שומן אליו פנימה.

מכאן זאת הסיבה שרבים וטובים בוחרים לא פעם ולא פעמיים שיש מהסוג הנ"ל הוא נותן מענה בדיוק למה שאנשים אוהבים לבלות את רוב השעות במטבח.

דבר נוסף הוא עניין הפונקציונליות, האם הסירים שלכם או כל דבר אחר יכול לחבור את אזור המטבח בקלות ויעילות מבלי ששום דבר ייפגע?

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון זה ענין העיצוב, האם השיש מתאים לעיצוב הכללי? זו גם שאלה שראוי לשאול אותה לפני שבוחרים שיש כזה או אחר.

כמה עולה שיש? התקציב

התקציב חשוב לא פחות ולכן, אי אפשר לפסוח עליו ואפילו מומלץ לבחור את השיש לצד מה שיש לכם באמת ומה שתוכלו לרכוש בפועל. תתפלאו, אבל כאשר אתם בוחרים שיש הוא בהחלט יכול להפתיע אתכם הן באיכות והן במחיר שהוא לא בהכרח יקר.